fsdfsd

V petek, 30. junija 2017, smo izvedli tradicionalno študentsko tekmovanje v raftih UM. Že tretje leto zapored so prvo mesto osvojili Rit:o-Piki, ekipa študentov Medicinske fakultete.

Tudi letos smo za vse športne navdušence, pa tudi tiste, ki radi uživajo v dobri družbi ob lepem vremenu, organizirali študentsko tekmovanje v raftih. Tekmovanje je letos potekalo po progi od pomola na pristanu do Benetk pri ladjici Dravska vila, kjer se je nahajal tudi prireditveni prostor.

P1050425

Med 24 prijavljenimi ekipami si je z odličnim veslanjem 8 ekip priborilo mesto v polfinalu in izmed teh še 4 ekipe v finalu. Najboljše tri ekipe so bile po tekmovalnem in zabavnem popoldnevu:

1. mesto: Rit:o-Piki Vol. 4.20 (Medicinska fakulteta) s časom 2:01,08

P1060117

2. mesto:  FKK prvaki (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo) s časom 2:04,80

P1060080

3. mesto: Pivoljubi (Fakulteta za strojništvo, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Filozofska fakulteta) s časom 2:14,02

P1060059

Najboljše tri ekipe so prejele pokale, medalje in lepe nagrade! In sicer vožnja s PohorJetom za tretjeuvrščene, iz sobe pobega Enigmarium se bodo poskusili rešiti drugouvrščeni, prvouvrščeni pa se bodo po odličnem veslanju na Dravi preizkusili še v raftingu na Soči.

P1050939

Rezultati vseh krogov so dostopni tukaj!

Tudi letos smo nagradili najbolj izvirno ekipo tekmovanja. Letos je to bila ekipa Nujna plovba študentov Fakultete za zdravstvene vede.

Po tekmovanju se je druženje nadaljevalo v Klubu KMŠ Maribor.

Več fotografij najdete na naši Facebook strani!

Foto: Filip Gornik
Video: Marcel Žunkovič