emuni fotografski natečaj

EMUNI Univerza v oktobru pripravlja fotografski natečaj za amaterske fotografe z mediteransko tematiko.

Fotografski natečaj je namenjen ujetju duha mediteranskih ljudi in njihove kulture z objektivom amaterskega fotografa. Cilj je prikazati nenavadnost in raznolikost mediteranskih ljudi, kulture ali navad.

Rok za oddajo je 31. oktober 2017 do 17. ure. Posameznih, ki mora biti amaterski fotograf, lahko pošlje do tri fotografije, vendar bo samo ena fotografija posameznega fotografa izbrana. Fotografije bodo ocenjene na podlagi originalnosti, tehnične odličnosti, kompozicije in umetniškega vtisa ter osebne vizije na temo “Ljudje in kulture Mediterana”.

Prijavi se in se poteguj za posebne nagrade! 30 izbranih fotografij bo razstavljenih na EMUNI Univerzi in na podelitvi nagrad v Piranu. Fotografi teh del bodo dobili priznanje. 12 fotografij izmed najboljših 30 bo izbranih za koledar za leto 2018 EMUNI Univerze. Posebna nagrada v vrednosti 500 EUR bo namenjena najboljši fotografiji.

Za več informacij obišči spletno stran www.emuni.si.