Ssum stran JPG-02

Univerzitetni športni center Leona Štuklja študentom in zaposlenim na Univerzi v Mariboru čez celotno leto ponuja obilo možnosti za ukvarjanje s športom in rekreacijo. Študenti, pozor: od 1. do 31. oktobra bodo aktivnosti za študente brezplačne!

Poskrbimo za zdrav duh v zdravem telesu in ne zanemarimo pomembnosti telesne aktivnosti. V oktobru se imaš možnost brezplačno poskusiti v množici različnih aktivnosti:

• košarka,
  • odbojka,
  • mali nogomet,
  • skvoš,
  • badminton,
  • športno plezanje,
  • fitnes,
  • aikido in
  • različne vodene skupinske vadbe, med katerimi so številni dinamični programi, kot so Strong Core, Power trening, Cardio Interval in Shape & Burn, ter nekoliko bolj umirjene vadbe, kot so pilates, jogalates in vadba za hrbtenico.

Zagotovo boš v množici aktivnosti našel nekaj, kar ti ustreza in je odlično zate, zato vabljeni na mesec brezplačnih aktivnosti v UŠC Leona Štuklja!

Več informacij o UŠC Leona Štuklja in o posameznih aktivnostih je na voljo na spletni strani, za dodatne informacije so na voljo tudi na naslovu: usc@um.si. Za rezervacijo terminov pa pokliči 031 709 710.

urnik-rekreacije-v-veliki-dvorani1

urnik-aerobike1