spletna stran - navijanje-011

Pred nami je začetek nove sezone Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru! Na Univerzi v Mariboru bo tako tudi letos potekalo že tradicionalno športno tekmovanje, v katerem letos sodeluje 11 fakultet, ki so oblikovale 37 ekip.

Letos so študenti fakultet Univerze v Mariboru oblikovali 37 športnih ekip:

• 7 ekip za košarko: EPF, FERI, FGPA, FKKT, FS, FVV in MF.
  • 12 ekip za nogomet:  FERI, FGPA, EPF, FT, FVV, FZV, MF, FS, FOV, PEF, PF in FKKT.
  • 8 ekip za moško odbojko: EPF, FERI, FGPA, FKKT, FOV, FS, FVV in MF.
  • 10 ekip za žensko odbojko: EPF, FERI, FF, FGPA, FKKT, FVV, FZV, MF, PEF in PF.

Ekipe svojih fakultet lahko pridete podpirat na vsako tekmo lige. Tekme potekajo v UŠC Leona Štuklja od novembra do aprila. Ekipe košarkašev in nogometašev bodo tekmovale ob ponedeljkih, ekipe odbojkaric in odbojkarjev pa ob torkihVstop je prost!

Več informacij o ligi najdete na naši spletni strani pod zavihkom “šport – liga” in na Facebook strani lige, kjer najdete tudi aktualne informacije, rezultate in razporede tekem ter utrinke.

Bodi tudi ti del ekipe in navijaj za svojo fakulteto!

univerzitetna-športna-liga-2017-športi