Beijing Institute of Technology

Beijing Institute of Technology ponuja štipendije za magistrski in doktorski študij v šolskem letu 2018/19 ter štipendije v okviru programa izmenjave in štiritedenski kratki program.

Beijing Institute of Technology (BIT) ponuja za 5 študentov štipendije Kitajskega sveta za štipendije (China Scholarship Council) za magistrski in doktorski študij v šolskem letu 2018/19.

Pri izbiri štipendistov za magistrski program bodo imeli prednost kandidati iz študijskih aeronavtike ter vesoljske znanosti in tehnologije, kemije, kemijskega inženiringa in tehnologija, računalništva, nadzornih sistemov, elektronike, informatike in komunikacij.

BIT ponuja tudi štipendije v okviru programa izmenjave ter štiritedenski kratki program.

Vsi postopki tečejo preko veleposlaništva, ki bo za prijavljene študente na BIT posredovala t.i. nomination letter. Individualne prijave niso mogoče.

Rok za prijave za štipendije za magistrski in doktorski študij je 15. 3. 2018.

Rok za prijave za štipendije v okviru programa izmenjave ter štiritedenski kratki program je 15. 6. 2018.

Več informacij tukaj!