nagradna_igra_kaj_imam_od_davkov

Te zanimajo filmi, snemanje, animacija ali režija? Finančna uprava RS za širjenje davčne kulture organizira javni natečaj za izdelavo kratkega filma na temo »Kaj imam od davkov?«.

Na Finančni upravi RS se trudijo, da bi ljudem približali védenje o tem, kaj vse imamo državljani od pobranih davkov, kot denimo brezplačno šolanje, zdravstvo, infrastrukturo, varnost itd. O tem, kam gre denar od davkov posnemi kratki film in ga pošlji na natečaj. Zmagovalci si bodo prislužili iPade.

Kakšen kratki film je potrebno posneti?

Udeležencev ne želijo omejevati, zato lahko format lahko izberete sami. Dolžina posameznega kratkega filma je najmanj 1 minuto in največ 5 minut.

Ali lahko sodelujem skupaj s prijateljem?

Za nagrado se lahko potegujejo posamezniki ali ekipe z največ tremi člani. Sodelujete lahko v dveh kategorijah:

• osnovnošolci
  • ostali

Kakšno nagrado dobi zmagovalec?

Zmagovalec v obeh kategorijah dobi elektronsko napravo iPad Pro 9,7″, 32GB. Če zmaga ekipa, dobi iPad vsak član ekipe.

Kaj je potrebno narediti?

Od 20. 1. 2018 do vključno 15. 3. 2018  je potrebno izpolniti prijavnico, ki jo lahko najdete na strani  Finančne uprave in jo skupaj s kratkim filmom (avdio-video posnetek ali animacijo) na elektronskem nosilcu podatkov (CD, DVD, USB ključ ipd.) poslat prek pošte na naslov: Finančna uprava RS, Šmartinska 55, 1000 Ljubljana, s pripisom »Za natečaj«.

Več o natečaju lahko preberete tukaj,

nagradna_igra_kaj_imam_od_davkov