Startup Campus Egyetemi Program_FB1

Organizacija Enterprise Hungar v sodelovanju z Hiventures organizira prvo borbo idej v kampusu univerz. Unikaten program povezuje univerze, tržne akterje in investitorje s študenti 10 evropskih držav. Zmagovalna startup ideja bo prejela investicijsko ponudbo do 500.000€.

Cilj iniciatve je odkriti nove, inovativne ideje, spodbujati podjetništvo in razvoj inovativnih idej, ki prihajajo iz univer ter promocija regionalnega sodelovanja. Na tekmovanje se lahko prijavijo študenti iz Slovenije, Hrvaše, Avstrije, Ukrajine, Slovaške, Češke, Poljske in Srbije.

Prijavite svojo idejo in morda boste prav vi ena izmed 16 ekip, ki jih bo žirija izbrala za bootcamp trening v Budimpešti. 8 najboljših ekip bo na naslednji stopnji tekmovanja svoje ideje predstavilo še na Dunaju. Finale tekmovanja bo potekal 24. in 25. maja 2018 v sklopu Pioneers startup dogodka na Dunaju.

Prijave so odprte do 31. 3., prijavite se lahko na: http://startupcampus.hu/scu/

Partnerji projekta: Pioneers, Hiventures, EH Invest, Zyntern, Incube, National Research, Development and Innovation Office Hungary.

Več o razpisu lahko preberete tukaj; University ideas can achive investment_english press release