MaratonAerobike-45

V sredo je v UŠC Leona Štuklja v organizaciji Študentskega sveta Univerze v Mariboru​ potekal Spomladanski maraton aerobike, ki je poskrbel za sprostitev, druženje in športno aktivnost študentov.

Od 17. ure pa vse tja do 22. ure smo se družili na Bodycombatu, Funkcionalni vadbi, Bodyattacku, MaxFit & Functional Flow ter Stretchingu. Za vse udeležence maratona aerobike smo pripravili tudi manjša darilca. Med obiskovalci Spomladanskega maratona aerobike so, enako kot prejšnja leta, prevladovala dekleta. Prepričani smo, da so se vsi udeleženci na vadbah razmigali, sprostili ter uživali v športni akivnosti.

MaratonAerobike-28       MaratonAerobike-23

Za sodelovanje se zahvaljujemo Fitnes Formi, PYA vadbenemu centru, Medeya športnemu centru,  kozmetiki Melvita, Petri Kmetec ter Kozmetiki Essence. Posebna zahvala gre tudi Univerzitetnemu športnemu centru Leona Štuklja Maribor.

pya logo lowlogo-um-uscess_LogoTop_Less30_rgb_pink.jpgScreenshot_1

nov-fitnes-forma-logo  Screenshot_1 petra-kmetec-logo

Več utrinkov z dogodka si oglejte v fotogaleriji!

Foto: Blaž Črnič

« 1 of 2 »