Članom Komisije za knjižnični sistem se je iztekel mandat, zato mora Študentski svet Univerze v Mariboru imenovati nove tri člane za dvoletno mandatno obdobje.

Komisija za knjižnični sistem UM koordinira delo Knjižničnega sistema UM, obravnava kakovost delovanja UKM in knjižnic članic UM, obravnava predloge za skupno pridobivanje knjižničnega gradiva na ravni UM, sodeluje z NUK-om, IZUM-om in skrbi za dostopnosti elektronskih virov in storitev na daljavo v okviru Digitalne knjižnice UM.

Kandidature skupaj z motivacijskim pismom in potrdilom o vpisu posredujte na naslov: Študentski svet UM, Slomškov trg 15, 2000 Maribor s pripisom »Kandidatura za člana KIS UM« ali po elektronski pošti na naslov tina.pivec@student.um.si najkasneje do četrtka, 19. 4. 2018 do 12. ure.

Priloge: