Lets guide platforma

Projekt Let’s Guide nudi prostor, kjer se lahko na enem mestu srečajo odrasli, samozaposleni in nezaposleni ter izkusijo praktični, nov pristop izobraževanja, ki so ga zasnovali strokovnjaki iz izobraževalnih in učnih ustanov iz različnih evropskih držav. Glavni rezultat projekta je inovativna metodologija e-učenja, ki bo pripomogla k razvoju osnovnih in prečnih podjetniških veščin med odraslimi.

Projekt Let’s Guide poteka v okviru projekta Erasmus+ in spodbuja podjetniške veščine in mednarodno sodelovanje med odraslimi. Glavni rezultat tega projekta je izobraževalna spletna platorma letsguide.eu/, na kateri lahko najdete obsežne učne vsebine in interaktivne učne scenarije, ki temeljijo na resničnih zgodbah podjetnikov.

Na spletni platformi lahko najdete učne module, nasvete in vaje na temo vodenja, komunikacije, kreativnosti in inovativnosti, motivacije in prilagajanja.

Več informacij o izobraževalni spletni platformi na:

Let’s Guide! – zaključna konferenca

Podjetniške veščine in spodbujanje mednarodnega sodelovanja med odraslimi

Sreda, 6. 6. 2018
dvorana Borisa Podrecce,
Rektorat Univerze v Mariboru,
Slomškov trg 15,
2000 Maribor

9.30 – 10:00 Registracija udeležencev
10:00 – 10: 05 Pozdrav udeležencem Matej Kosi, pomočnik glavne tajnice za raziskovalno dejavnost, mednarodne projekte in razvoj Univerze v Mariboru
10:05 – 10.50 Zakaj se je pomembno učiti o podjetništvu? mag. Jure Verhovnik, Tovarna podjemov, podjetniški inkubator Univerze v Mariboru
10:50 – 11:10 Odmor s kavo
11:10 – 11:30 Predstavitev projekta Let’s Guide! Karolina Bucka Kustec, koordinatorica projekta na Univerzi v Mariboru
11:30 – 11:50 Predstavitev izobraževalne platforme projekta Let’s Guide! Matej Kosi, pomočnik glavne tajnice UM za raziskovalno dejavnost, mednarodne projekte in razvoj Univerze v Mariboru
11:50 – 12:10 Predstavitev modula »Ustvarjalnost in inovativnost« in predstavitev učnega gradiva za vodje izobraževanj Mojca Slana, koordinatorica aktivnosti Kariernega Centra Univerze v Mariboru
12:10 – 12:30 Razprava
12:30 – 15:00 Pogostitev in mreženje
15:00 Zaključek dogodka

Za več informacij o platformi si oglej videoposnetek Let’s Guide projekta.