Stalna delovna komisija za študijske zadeve išče nove člane ssum FE

Komisija za študijske zadeve Študentskega sveta Univerze v Mariboru išče nove člane. Ambiciozne, vestne in idej polne študente. Se vidiš v tem? Te zanima kaj počnemo?

Komisija za študijske zadeve ŠSUM je ena izmed 4 stalnih delovnih komisij Študentskega sveta Univerze v Mariboru, ki skozi celotno študijsko leto aktivno spremlja in rešuje študentsko problematiko. Namen delovanja Komisije za študijske zadeve ŠS UM je izboljšanje kakovosti na Univerzi v Mariboru in povezovanje študentskih predstavnikov ter spodbujanje le teh h kritičnemu razmišljanju in proaktivnemu delovanju.

Med stalne projekte oz. naloge Komisije za študijske zadeve ŠS UM spadajo:

• aktivno spremljanje in reševanje študijske problematike,
  • podajanje pripomb in predlogov na zakonske akte in s tem izboljšanje položaja študentov UM,
  • priprava izobraževanja študentskih predstavnikov po članicah,
  • organizacija projektov, s katerimi študenti pridobivajo dodatne veščine,
  • skrb za promocijo študentske ankete po članicah.

Da naše delo še okrepimo in izboljšamo, iščemo nove člane – iščemo ambiciozne, vestne, idej polne študente iz različnih fakultet naše univerze. V kolikor se želiš vključiti v študentsko predstavništvo in aktivno sodelovati pri reševanju študentske problematike, se nam pridruži. Prijaviš se lahko s pomočjo obrazca na: https://goo.gl/forms/h9LOLT61TS8dqTSy1.

Pridruži se nam in skupaj bomo uresničevali slogan Študentskega sveta Univerze v Mariboru – Od študentov za študente!

Več informacij o komisiji je na voljo tudi tukaj!

Stalna-delovna-komisija-za-študijske-zadeve-išče-nove-člane-SSUM1