Screenshot_1

V sodelovanju z Veleposlaništvom Turčije bodo na Filozofski fakulteti UM brezplačne 30-urne tečaje turškega jezika.

Tečaji bodo v zimskem semestru potekali ob sredah, od 7. novembra 2018 naprej. Začetni tečaj bo potekal od 14:40 do 17:00; nadaljevalni od 17:10 do 19:35 v prostorih Filozofske fakultete na Koroški cesti 160 v Mariboru. Potekal bo v strnjenih 3-urnih sklopih v desetih srečanjih. Delovni jezik bo angleščina. Na tečaj se lahko prijavijo domači in tuji študenti, kakor pedagoški in nepedagoški delavci Univerze v Mariboru.

Prijava

Na e-naslov cvi.ff@um.si sporočite svoje podatke (ime in priimek), status (študent, zaposlen UM). Število mest je omejeno. Prijava je mogoča do 24. 10. 2018 oz. do zapolnitve mest.