ŠSUM_Liga_PAGE_navijanje-01 – kopija

Nova sezona Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru je že v polnem teku! Letos v ligi sodeluje 14 fakultet Univerze v Mariboru, ki so oblikovale 37 športnih ekip. Ekipe se bodo potegovale za najvišje uvrstitve v nogometu, košarki in odbojki.

Letos so študenti fakultet Univerze v Mariboru oblikovali 37 športnih ekip:

• 9 ekip za košarko: EPF, FE, FERI, FGPA, FS, FZV, MF, PEF in FKKT.
  • 14 ekip za Collegium nogometno ligo:  FERI, FKKT, FZV, FGPA, FKBV, FT, PEF, FVV, MF, FS, EPF, FF, FE in PF.
  • 6 ekip za moško odbojko: EPF, FERI, FGPA, FKKT, FS in MF.
  • 8 ekip za žensko odbojko: EPF, FERI, FF, FGPA, FKKT, PEF, MF in PF.

V ligi letos sodeluje 14 fakultet Univerze v Mariboru, in sicer: EPF, FE, FERI, FGPA, FS, FZV, MF, PEF, FKKT, FKBV, FT, FVV, FF in PF.

Ekipe svojih fakultet lahko pridete podpirat na vsako tekmo lige. Tekme potekajo v UŠC Leona Štuklja od novembra do aprila. Ekipe košarkašev in nogometašev bodo tekmovale ob ponedeljkih, ekipe odbojkaric in odbojkarjev pa ob torkihVstop je prost!

Več informacij o ligi najdete na naši spletni strani pod zavihkom “šport – liga” in na Facebook strani lige, kjer najdete tudi aktualne informacije, rezultate in razporede tekem ter utrinke.

Bodi tudi ti del ekipe – pridi in navijaj za svojo fakulteto!