Študentska anketa za TIMES – mednarodno revijo o visokem šolstvu

Spoštovane študentke, spoštovani študenti! Vaše mnenje je pomemben element ocenjevanja kakovosti izobraževalnega procesa, zato vas vabimo, da si vzamete 10 minut vašega časa in do 31. januarja 2018 izpolnite TIMES spletno anketo v angleškem jeziku.

Povezava do spletnega vprašalnika se nahaja tukaj.

Rezultati Timesove lestvice potrjujejo, da je Univerza v Mariboru kvalitetna raziskovalna institucija, pomemben partner gospodarstvu kot tudi center trajnostnega razvoja širše regije. Visokošolski učitelji, raziskovalci, drugi zaposleni in študenti pa so z ustvarjalnostjo, svobodo duha, sodelovanjem, skrbjo za človeka, kulturo dialoga, kakovostjo bivanja in globalno pravičnostjo še naprej glavni nosilci kakovosti univerze.

Ker je število izpolnjenih anket pomemben element za oceno visokošolskih inštitucij, vas prosimo, da s sodelovanjem pripomorete k čim večji mednarodni prepoznavnosti vaše izobrazbe in Univerze v Mariboru. Dodatne informacije lahko dobite na e-naslovu kakovost@um.si.

Lepo pozdravljeni in veliko uspeha pri študiju!

Maja Žibert,
prorektorica za študentska vprašanja