V sredo je v UŠC Leona Štuklja v naši organizaciji potekal Maraton aerobike, ki je poskrbel za sprostitev, druženje in predvsem za dvig pozitivne energije po izpitnem obdobju.

Od 17. ure pa vse tja do 21. ure smo se družili na Zumbi, Body Attack-u, Medeyi pump/cross train-u ter Sense jogi. Za vse udeležence maratona aerobike smo pripravili tudi manjša darilca. Med obiskovalci Maratona aerobike so, enako kot prejšnja leta, prevladovala dekleta. Prepričani smo, da so se vsi udeleženci na vadbah razmigali, sprostili ter uživali v športni aktivnosti.

Za sodelovanje se zahvaljujemo Plesni šoli Samba, Fitnes Formi, športnemu centru Medeya, My Indriyi, Essence Cosmetics, Catrice Cosmetics, Eucerin, Beiersdorf AG, Frizerstvu Škarica ter Univerzitetnemu športnemu centru Leona Štuklja Maribor.

Več utrinkov z dogodka si oglejte v fotogaleriji!

Foto: Blaž Črnič