Center za prenos tehnologij in inovacij organizira brezplačno delavnico, s katero bo predstavil metodologijo razvoja poslovnega modela z metodo Design Thinking.

Na dogodek vabijo podjetne raziskovalce in študente, dijake, pedagoške delavce, inovativne posameznike, podjetnike ali tiste, ki načrtujete podjetje oziroma preverjate tržni potencial (svoje) invencije oz. tehnologije in vas tovrstne pobude zanimajo. Vabljeni tudi vsi, ki iščete pomoč pri preverjanju poslovne ideje ter načrtovanju izvedbe, iskanju tehnološke rešitve, odpravljanju ovir in razvoju podjetja.

Delavnica bo potekala v torek, 16. 4. 2019, od 10.30 do 14. ure na Institutu “Jožef Stefan” v Ljubljani (Jamova cesta 39). Delavnico bo vodil praktikum dr. Rok Stritar, docent na Ekonomski fakulteti v Ljubljani, podjetnik in strokovnjak za Design Thinking.

Dogodek je brezplačen, vendar je obvezna prijava!

Več o programu delavnice najdete tukaj. Dodatne informacije dobite na e-naslovu robert.blatnik@ijs.si ali tehnologije@ijs.si.