Smo tik pred prazničnim decembrom, časom sreče in veselja, toplih objemov ter neizmerne radosti ob trenutkih preživetih z našimi najdražjimi. Iskren nasmeh ob že najmanjših pozornostih nas ogreje tudi v najhladnejših decembrskih dneh.

Tudi letos želimo poskrbeti, da so tega deležni vsi, tudi otroci iz socialno ogroženih družin!

V Študentskem svetu Univerze v Mariboru vas vabimo k tradicionalnem zbiranju sladkarij in igrač za otroke iz socialno ogroženih družin, ki jih bo v božičnem času z zbranimi dobrinami obdarila Zveza prijateljev mladine Maribor.

Zbiralna akcija pod sloganom “Za igriv otroški nasmeh” bo potekala od 25. novembra do 13. decembra 2019. Stare in nove igrače ter sladkarije lahko odložite v škatle, ki so namenjene zbiranju in temu primerno tudi označene. Zbiralne škatle se nahajajo v knjižnicah fakultet Univerze v Mariboru in UKM.

Skupaj pričarajmo igrive nasmehe na obraze otrok!