Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, OE Maribor in OE Ptuj organizira 7. karierno tržnico v živo.

7. karierna tržnica v živo bo potekala v sredo, 15. aprila 2020, med 10. in 13. uro na rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor).

Na 7. karierni tržnici v živo se boste lahko z delodajalci osebno srečali in se jim predstavili. Na enem mestu boste lahko spoznali več potencialnih delodajalcev in njihovo organizacijo, hkrati pa boste imeli priložnost povprašati po njihovih pričakovanjih in možnostih zaposlitve.

Ob boku delodajalcem se bodo predstavile tudi druge iniciative, ki v ospredje svojega delovanja postavljajo ustvarjanje dodatnih možnosti kariernega razvoja ter izvajajo aktivnosti, povezane z zagotavljanjem lažjega prehoda na trg dela.

Znotraj 7. karierne tržnice bosta potekala dva dogodka:

Rok za prijavo zgoraj omenjenih dogodkov je 11.3.2020.

Rok za prijavo na sejem je 15. april 2020. Prijava je možna tukaj!

Več informacije je na voljo tukaj! Za dodatne informacije lahko pišete na elektronski naslov karierni.center@um.si.