foto_poletna_šola_energetike.net FE

Medijska hiša Energetika.NET v sodelovanju z Energijo plus mladim na štiridnevni poletni šoli ponuja poglobljena znanja o komuniciranju, marketingu in novinarstvu v energetiki.

Energetika.NET tudi letos organizira Marketinško-medijsko poletno šolo, ki je namenjena vsem mladim, tako naravoslovcem kot družboslovcem.

Šola bo med 3. in 6. julijem 2017 v Informacijskem središču Energije plus v Mariboru in bo ponudila poglobljena znanja o komuniciranju, marketingu in novinarstvu v energetiki ter konkretne izzive energetskih podjetij.

V preteklosti se je poletna šola izkazala kot odlična priložnost za povezovanje udeležencev s potencialnimi delodajalci in pridobivanje praktičnih znanj, ki mladim koristijo na karierni poti.

Prijave sprejemajo na e-mail urednica@energetika.net do 20. junija 2017. Za izbrane udeležence, ki jih bodo najbolj prepričali s svojim kreativnim CV-jem in motivacijskim pismom, bodo zagotovili brezplačne šolnine. O izboru bodo prijavljeni obveščeni do petka, 23. junija 2017.

Več informacij v videu in tukaj!