nogometni derbi Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani

V sredo, 30. maja, ob 17. uri bo v Ljubljani ponovno potekal nogometni derbi! Na nogometnem stadionu Parka Šiška se bosta pomerili ekipi Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani.

Vabimo vas, da se z nami odpravite v Ljubljano, kjer bomo glasno navijali za našo ekipo ter tako pripomogli k čim boljšemu rezultatu!
Za vse navijače organiziramo brezplačen avtobus. Odhod avtobusa v Ljubljano bo v sredo, 30. 5. 2018, iz parkirišča pri UŠC Leona Štuklja, ob 14.30. Iz Ljubljane bomo predvidoma krenili ob 20. uri. Vsak navijač bo na avtobusu prejel tudi navijaški rekvizit. Za rezervacijo mesta na avtobusu prosimo, da izpolnite prijavnico.

Za vas bodo nastopili in izvedli delavnico zabijanja na koš tudi spektakularni Dunking Devils.
Se jih še spomnite?