Univerza v Mariboru je v sodelovanju z Elektrom Maribor d.d., Energijo plus d.o.o. ter Oven Elektro Maribor izvedla razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru v študijskem letu 2018/2019.

Vabimo vas na slavnostno prireditev, na kateri bodo razkrili rezultate razpisa in nagradili prve tri najboljše uvrščene. Prireditev bo potekala v četrtek, 9. 5. 2019, ob 11. uri v dvorani Antona Trstenjaka na rektoratu Univerze v Mariboru.

Nagrade bodo podelili izr. prof. dr. Urban Bren, prorektor za prenos znanja Univerze v Mariboru ter predsednik komisije za izbor ter mag. Boris Sovič, predsednik uprave Elektra Maribor d.d., Bojan Horvat, direktor družbe Energija plus d.o.o., Miroslav Prešern, direktor družbe Oven Elektro Maribor d.o.o. in prof. dr. Zdravko Kačič, rektor Univerze v Mariboru.

Vljudno vabljeni!