Subscribe Now

Trending News

Prodekani za študentska vprašanja članic

Si želiš soustvarjati študentsko okolje na fakulteti? Imaš željo sodelovati pri ocenjevanju in podajanju mnenja o kakovosti študijskega procesa? Si kdaj želel organizirati dogodek za študente na fakulteti? Vse te priložnosti in izzive ti ponuja sodelovanje v študentskem svetu fakultete, kjer lahko zastopaš študente in se zavzemaš za njih. Najdi prodekana na tvoji fakulteti in se pozanimaj o možnosti sodelovanja!

DSC_2732

Študentski svet EPF

Nomi Hrast

Prodekanica za študentska vprašanja EPF


nomi.hrast@student.um.si
031 808 037

Klemen Srpčič

Študentski svet FE

Klemen Srpčič

Prodekan za študentska vprašanja FE


klemen.srpcic@student.um.si
031 268 894

Študentski svet FKBV

Nina Vodnik

V. d. prodekana za študentska vprašanja FKBV


nina.vodnik@student.um.si
041 260 204

Vasilka-Saklamaeva

Študentski svet FERI

Vasilka Saklamaeva

Prodekanica za študentska vprašanja FERI


vasilka.saklamaeva@student.um.si

Maša Jazbec

Študentski svet FF

Maša Jazbec

Prodekanica za študentska vprašanja FF


masa.jazbec@student.um.si
041 983 050

Benjamin Habinc_nova

Študentski svet FZV

Benjamin Habinc

Prodekan za študentska vprašanja FZV


benjamin.habinc@student.um.si

Študentski svet FNM

Melani Potrč

Prodekanica za študentska vprašanja FNM


Študentski svet FS

Andreja Kumer

Prodekanica za študentska vprašanja FS


andreja.kumer@student.um.si
051 437 753

Študentski svet FKKT

Mitja Čuš

Prodekan za študentska vprašanja FKKT


mitja.cus@student.um.si
041 864 242

Študentski svet stanovalcev ŠD

Zala Virant

Predsednica ŠSSŠD


zala.virant@student.um.si
040 577 772

DSC_2570

Študentski svet PF

Asja Lešnik

V.d. prodekana za študentska vprašanja PF


asja.lesnik@student.um.si
070 753 424

Študentski svet MF

Luka Strajnar

V.d. prodekana za študentska vprašanja MF


luka.strajnar@student.um.si
040 160 324

Klavdija Kastelic_nova

Študentski svet FOV

Klavdija Kastelic

Prodekanica za študentska vprašanja FOV


klavdija.kastelic@student.um.si
070 770 461

_V9A0865

Študentski svet FVV

Mirče Milenkov

Prodekan za študentska vprašanja FVV


mirche.milenkov@student.um.si
030 413 939

Študentski svet FL

Vita Boršič

Prodekanica za študentska vprašanja FL


vita.borsic@student.um.si
070 184 040

Laura Lupše_Prodekanica FT

Študentski svet FT

Laura Lupše

Prodekanica za študentska vprašanja FT


laura.lupse@student.um.si
041 296 583

Študentski svet PEF

Kristjan Veber

V.d. prodekana za študentska vprašanja PEF


Študentski svet FGPA

Živa Doberšek

Prodekanica za študentska vprašanja FGPA


ziva.dobersek@student.um.si