Subscribe Now

Trending News

Predsedujoča Študentskemu svetu Univerze v Mariboru

Nina Kotnik

Nina Kotnik


nina.kotnik@student.um.si
031 215 285

Člani Študentskega sveta Univerze v Mariboru

FS

Luka Dobnik


PF


DSC_2527

FGPA

Jurij Petek


jurij.petek@student.um.si

MF

Nejc Benkovič


Janja Orovič_nova

EPF

Janja Orovič


janja.orovic@student.um.si

068 173 055

FZV

Adrijan Tolar


Andrej Zidarič

FKKT

Andrej Zidarič


andrej.zidaric@student.um.si

070 181 055

FKBV

Klara Hriberšek


_V9A0875

FT

Klara Liza Schulz


klara.schulz@student.um.si

FVV

Nejc Kotnik


nejc.kotnik2@student.um.si

Tjaša Čadej_nova_FF

FF

Tjaša Čadej


tjasa.cadej@student.um.si

Klavdija Kastelic_nova

FOV

Klavdija Kastelic


klavdija.kastelic@student.um.si

070 770 461

FE

Luka Barbič


FL

Nik Pušnik Bakšič


nik.pusnik@student.um.si

070 337 939

ŠD

Liza Škulj


David Mikek_nova

FERI

David Mikek


david.mikek@student.um.si

PEF


FNM

Jakob Škrobar


Namestniki članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru

_V9A0901

EPF

Pina Slaček


pina.slacek@student.um.si

_V9A0906

FERI

Karin Lešnik


karin.lesnik@student.um.si

FE

Eva Simoniič


eva.simonic@student.um.si

041 831 342

_V9A0894

FT

Tjaša Randl


tjasa.randl@student.um.si

FGPA

Jure Jovanovič


Nika Gregorič_nova

FKBV

Nika Gregorič


nika.gregoric@student.um.si

041 523 896

ŠD

Anja Urek


 

Sven Rošer_nova

FL

Sven Rošer


sven.roser@student.um.si

040 508 148

_V9A0896

FNM

Mo Lipovec


mo.lipovec@student.um.si

Benjamin Habinc_nova

FZV

Benjamin Habinc


benjamin.habinc@student.um.si

FF

Lucian Kranjc Krstov


_V9A0843

FKKT

Marcel Žafran


marcel.zafran@student.um.si

FS

Gorazd Stolec


gorazd.stolec@student.um.si

031 473 679

FOV

Vladimir Todorović


_V9A0865

FVV

Mirče Milenkov


mirche.milenkov@student.um.si

PEF

Nastja Tovornik


nastja.tovornik@student.um.si

041 827 338

MF

Luka Strajnar


PF

Matej Makoter Rožmarin