Subscribe Now

Trending News

Predsedujoča Študentskemu svetu Univerze v Mariboru

Teja Štrukelj

Teja Štrukelj


teja.strukelj@student.um.si
031 757 432

Člani Študentskega sveta Univerze v Mariboru

Kalšek_nova

FS

Blaž Kalšek


blaz.kalsek@student.um.si

041 959 190

PF

Nina Kotnik


FGPA

Jurij Petek


Jezeršek_nova

MF

Jan Jezeršek


Janja Orovič_nova

EPF

Janja Orovič


janja.orovic@student.um.si

068 173 055

Deželak_nova

FZV

Jure Deželak


jure.dezelak@student.um.si

040 472 429

Andrej Zidarič

FKKT

Andrej Zidarič


andrej.zidaric@student.um.si

070 181 055

Karin Glazer_nova_FKBV

FKBV

Karin Glazer


karin.glazer@student.um.si

030 687 077

FT

Klara Liza Schulz


klara.schulz@student.um.si

FVV

Isidora Vulić


Tjaša Čadej_nova_FF

FF

Tjaša Čadej


tjasa.cadej@student.um.si

FOV

Marina Đorđeski


marina.djordjeski@student.um.si

FE

Luka Barbič


FL


ŠD

Pina Grabar


 

David Mikek_nova

FERI

David Mikek


david.mikek@student.um.si

PEF

Valentina Bažika


Nina Lah_nova

FNM

Nina Lah


nina.lah@student.um.si

041 252 688

Namestniki članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru

Pina Slaček

EPF

Pina Slaček


pina.slacek@student.um.si

FERI

Karin Lešnik


FE

Eva Simoniič


Tjasa Randl_nova

FT

Tjaša Randl


FGPA

Aneja Lah


FKBV

Eva Višnar 


ŠD

Anja Urek


 

Sven Rošer_nova

FL

Sven Rošer


sven.roser@student.um.si

040 508 148

FNM

Mo Lipovec


Benjamin Habinc_nova

FZV

Benjamin Habinc


benjamin.habinc@student.um.si

FF

Lucian Kranjc Krstov


FKKT

Marcel Žafran


marcel.zafran@student.um.si

FS

Gorazd Stolec


gorazd.stolec@student.um.si

031 473 679

Klavdija Kastelic_nova

FOV

Klavdija Kastelic


klavdija.kastelic@student.um.si

070 770 461

FVV

Mirče Milenkov


PEF

Nastja Tovornik


Iva Jajčevič_nova

MF

Iva Jajčevič


PF

Asja Lešnik