Subscribe Now

Trending News

Predsedujoča Študentskemu svetu Univerze v Mariboru

Teja Štrukelj

Teja Drofelnik


teja.drofelnik@student.um.si
031 757 432

Člani Študentskega sveta Univerze v Mariboru

Kalšek_nova

FS

Blaž Kalšek


blaz.kalsek@student.um.si

041 959 190

_V9A0890

PF

Nina Kotnik


IMG_9798

FGPA

Jurij Petek


jurij.petek@student.um.si

Jezeršek_nova

MF

Jan Jezeršek


Janja Orovič_nova

EPF

Janja Orovič


janja.orovic@student.um.si

068 173 055

_V9A0872

FZV

Jure Deželak


jure.dezelak@student.um.si

040 472 429

Andrej Zidarič

FKKT

Andrej Zidarič


andrej.zidaric@student.um.si

070 181 055

Karin Glazer_nova_FKBV

FKBV

Karin Glazer


karin.glazer@student.um.si

030 687 077

_V9A0875

FT

Klara Liza Schulz


klara.schulz@student.um.si

FVV

Nejc Kotnik


nejc.kotnik2@student.um.si

Tjaša Čadej_nova_FF

FF

Tjaša Čadej


tjasa.cadej@student.um.si

Klavdija Kastelic_nova

FOV

Klavdija Kastelic


klavdija.kastelic@student.um.si

070 770 461

FE

Luka Barbič


FL

Nik Pušnik Bakšič


nik.pusnik@student.um.si

070 337 939

_V9A0864

ŠD

Pina Grabar


 

David Mikek_nova

FERI

David Mikek


david.mikek@student.um.si

PEF

Valentina Bažika


FNM

Nuša Prohart Strmčnik


nusa.prohart@student.um.si

031 622 095

Namestniki članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru

_V9A0901

EPF

Pina Slaček


pina.slacek@student.um.si

_V9A0906

FERI

Karin Lešnik


karin.lesnik@student.um.si

FE

Eva Simoniič


eva.simonic@student.um.si

041 831 342

_V9A0894

FT

Tjaša Randl


FGPA

Jure Jovanovič


FKBV

Nika Gregorič


nika.gregoric@student.um.si

041 523 896

ŠD

Anja Urek


 

Sven Rošer_nova

FL

Sven Rošer


sven.roser@student.um.si

040 508 148

_V9A0896

FNM

Mo Lipovec


mo.lipovec@student.um.si

Benjamin Habinc_nova

FZV

Benjamin Habinc


benjamin.habinc@student.um.si

FF

Lucian Kranjc Krstov


_V9A0843

FKKT

Marcel Žafran


marcel.zafran@student.um.si

FS

Gorazd Stolec


gorazd.stolec@student.um.si

031 473 679

FOV

Vladimir Todorović


_V9A0865

FVV

Mirče Milenkov


PEF

Nastja Tovornik


nastja.tovornik@student.um.si

041 827 338

Iva Jajčevič_nova

MF

Iva Jajčevič


iva.jajcevic@student.um.si

051 421 505

PF

Asja Lešnik