Študentski svet Univerze v Mariboru v sodelovanju z mednarodno pisarno Univerze v Mariboru organizira tečaje tujih jezikov za študente Univerze v Mariboru. Na voljo so tečaji petih tujih jezikov (angleščine, nemščine, španščine, ruščine in turščine) različnih stopenj.

Prijava na jezikovne tečaje se odpre 14.10.2019 ob 12.00! Pohiti, število mest je OMEJENO! Za prijavo potrebuješ študentsko identiteto.

Prijavite se lahko na ENEGA izmed naslednjih tečajev:

• Angleščina – srednja stopnja (B1–B2)

Predavateljica: Vesna Cacio
Termin: ponedeljek ob 17.00

• Angleščina – višja stopnja (C1)

Predavateljica: Vesna Cacio
Termin: četrtek ob 17.00

• Nemščina – začetna stopnja (A1)

Predavateljica: Tatjana Lubej
Termin: sreda ob 17.00 (začetek 23.10)

• Nemščina – srednja stopnja (B1–B2)

Predavateljica: Anja Urekar Osvald
Termin: torek ob 17.00

• Španščina – začetna stopnja (A1)

Predavateljica: Juan Moreno Moreno
Termin: torek ob 17.00

• Španščina – srednja stopnja (B1–B2)

Predavateljica: Juan Moreno Moreno
Termin: četrtek ob 17.00

• Ruščina – začetna stopnja (A1)

Predavateljica: Tatjana Zafošnik
Termin: ponedeljek ob 17.00

• Turščina – začetna stopnja (A1)

Predavateljica: Misra Uğurlu
Termin: četrtek ob 16.20

Cena posameznega tečaja znaša 40,00 EUR, vendar bo tečaj brezplačen za študente, ki bodo prisotni na vsaj 70 % vseh predavanj. Tečaji se bodo izvajali na rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor), le turščina se bo izvajala na Filozofski fakulteti (Koroška cesta, Koroška vrata 160, 2000 Maribor) . Tečaji so 30-urni. Potekali bodo 1 krat tedensko po 3 šolske ure, skupaj 10 tednov.

Na jezikovne tečaje se lahko prijavijo samo študenti Univerze v Mariboru. Za posamezen tečaj je na voljo 22 mest. Študent se lahko prijavi le na en tečaj, v kolikor se prijavi na več tečajev, bodo vse njegove prijave zavržene.

Če ste se na tečaj prijavili in nato ugotovili, da vam termin ne ustreza in bi se želeli odjaviti, lahko to storite na povezavi in klikom na MOJE PRIJAVE.

Za vsa dodatna vprašanja se obrnite na naslov: tecaji.ssum@um.si.