Študentski svet Univerze v Mariboru tudi letos organizira

UNIVERZITETNO ŠPORTNO LIGO ZA PRVAKA UNIVERZE V MARIBORU

Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru je tradicionalno športno tekmovanje, v katerem se pomerijo ekipe fakultet Univerze v Mariboru. Ekipe študentov se lahko pomerijo v nogometu, košarki in odbojki, ekipe študentk pa v odbojki

Tekme v nogometu in košarki se bodo igrale ob ponedeljkih, tekme v odbojki pa ob torkih. Liga poteka od novembra do aprila v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja.

Zastopaj svojo fakulteto!

Kontaktiraj koordinatorja za šport svoje fakultete, ki te bo lahko prijavil v ekipo v izbranih disciplinah, v katerih želiš sodelovati. Vsaka fakulteta ima pravico do ene ekipe v posamezni športni panogi, v ekipi pa je lahko 12 igralcev oz. igralk. Za sodelovanje v ekipi je potreben veljaven status študenta za tekoče študijsko leto.

Kontakti koordinatorjev za šport po fakultetah Univerze v Mariboru

FGPA Valentina Novak valentina.novak@student.um.si
031 513 523
PF Tim Diaci tim.diaci@student.um.si 041 586 265
FF David Vozlič david.vozlic@student.um.si 031 791 783
MF Ivana Potočnik ivana.potocnik@student.um.si
FKKT Kaja Makoter kaja.makoter@student.um.si 051 325 409
EPF Gregor Rihtarič gregor.rihtaric@student.um.si  041 951 232
FKBV Nina Tojnko nina.tojnko@student.um.si  041 605 920
FERI Miha Podplatnik miha.podplatnik@student.um.si 041 902 116
FOV Nina Milinkovič nina.milinkovic@student.um.si 040 252 360
FVV Nejc Rokavec nejc.rokavec1@student.um.si 031 608 550
FZV Martin Bosilj martin.bosilj@student.um.si 051 827 311
FL Vasja Omahne vasja.omahne@student.um.si 040 205 356
FNM Jaša Dimič jasadimic@gmail.com 070 288 729
FS Nejc Filip Svenšek nejc.svensek@student.um.si 040 288 752
PEF Luka Rajh luka.rajh@student.um.si
FE Klemen Srpčič klemen.srpcic@student.um.si 031 268 894
FT Mark Zgrinskić mark.zgrinskic@student.um.si

Prijaviti se je možno najkasneje 29. oktobra 2019! PRIJAVNINE NI!

V kolikor potrebuješ še dodatne informacije, nam piši na studentskisvet@um.si.

Spremljaj nas tudi na Facebook profilu Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, kjer bodo na voljo aktualne informacije, utrinki, razporedi in rezultati tekem!