Državno univerzitetno prvenstvo v sabljanju 201819

Državno univerzitetno prvenstvo v sabljanju 2018/19

Vsi ljubitelji sabljanja, pozor! Slovenska univerzitetna športna zveza (SUSA) in Sabljaška zveza Slovenije bosta v soboto, 19. 1. 2019, organizirali Državno univerzitetno prvenstvo v sabljanju 2018/19, na katerem se bodo udeleženci borili za naslov državnega univerzitetnega prvaka.

Poziv za Projektni prostor MAO 2019

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO) nudi priložnost vsem mladim, ki delujete na področju arhitekture, urbanizma, oblikovanja in fotografije. Razpisali so odprti poziv za Projektni prostor, kamor lahko mladi ustvarjalci prijavite svoje projekte, eksperimente in razstave (tekoče ali v nastajanju).

Objavljen je Javni razpis Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2019

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je v okviru Jamstva za mlade v Uradnem listu RS in na svoji spletni strani objavilo Javni razpis za izbor operacij Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2019.

Pravnik v praksi 2019

Si študent prava ali diplomant Pravne fakultete? Si brez rednih delovnih izkušenj? Star do 29 let? Zavod PIP te vabi, da se vključiš v program za pridobivanje praktičnih pravniških izkušenj in znanj.

Izobraževanja za študentske predstavnike

V sklopu študentskih svetov članic in Študentskega sveta Univerze v Mariboru na Univerzi v Mariboru deluje preko 300 študentskih predstavnikov. Da bi študentski predstavniki svojo nalogo lahko kar se da dobro opravljali, smo v decembru izvedli izobraževanja študentskih predstavnikov.

Prijave za letno nagrado IRIS so odprte

Združenje filmskih snemalcev Slovenije bo v letu 2019 podelilo letno nagrado IRIS. Nagrada se bo podeljevala za najboljše stvaritve na področju filmske fotografije, ki dosežejo avtorske vrednote vizualne in filmske kulture ter zadovoljujejo visoke umetniške in estetske kriterije.

Pridruži se ekipi oddaje Mladi mladim!

Bi rad stopil pred mikrofon in se prelevil v novinarja? Želiš pridobiti izkušnje v medijih? Potem je Radio Maribor pravi naslov zate! Postani član ekipe oddaje Mladi mladim, namenjene dijakom in študentom in vsem, mladim po srcu.

Iščejo se prostovoljci v okviru programa EU Aid Volunteers!

Zavod Voluntariat v sodelovanju z organizacijo France Volontaires objavlja 5 prostovoljskih pozicij v okviru projekta AVENIR, sofinanciranega s strani programa EU Aid Volunteers.

STARTUP CRAWL dan odprtih vrat slovenskih startup in tehnoloških podjetij

STARTUP CRAWL: dan odprtih vrat slovenskih startup in tehnoloških podjetij

V petek, 11. januarja 2019, bodo slovenska tehnološka podjetja odprla svoje magične portale in omogočila, da raziščemo svet najboljših med najboljšimi v veji novega IT-ja.