nagrajenci_nagradni_natečaj

Takšna bo majica bruck in brucev generacije 2017/18!

​Na začetku poletja je Univerza v Mariboru objavila interni oblikovalski natečaj za idejno rešitve, ki bo krasila majico vseh bruck in brucev Univerze v Mariboru generacije 2017/2018. Odziv študentov je bil velik, prispele so mnoge kreativne oblikovalske ideje.

foto_izkoristi predvpis subvencionirane prehrane FE

Izkoristi predvpis v sistem za koriščenje subvencionirane prehrane

Na nekaterih točkah SŠP bo od septembra dalje že možen predvpis v sistem za koriščenje subvencionirane študentske prehrane (SŠP) za študijsko leto 2017/18.

foto_izrazi_se FE

Šola igre, sproščenega nastopa in pozitivne komunikacije IZRAZI.SE

Univerzitetna knjižnica Maribor v sodelovanju s Kulturnim inkubatorjem MKC Maribor vabi k vpisu v Izrazi.se, igralsko šolo Iztoka Bevka.

foto_štipendije_za_slovence_v_zamejstvu_in_po_svetu

Štipendije za Slovence v zamejstvu in Slovence po svetu za študijsko leto 2017/2018

Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije je 29. 8. 2017 objavil javni razpis za dodelitev štipendij za študij v Republiki Sloveniji za Slovence v zamejstvu in Slovence po svetu za študijsko leto 2017/2018.

foto nagradni razpis1

Nagradni natečaj za diplomska, magistrska in doktorska dela na temo Slovencev v zamejstvu in v izseljenstvu

Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu je razpisal XVI. nagradni natečaj za diplomska, magistrska in doktorska dela s področja Slovencev v zamejstvu in Slovencev v izseljenstvu.

foto-uvajalni-teden-za-bruce-20162017

Uvajalni teden Univerze v Mariboru v študijskem letu 2017/2018

Draga brucka, dragi bruc! Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru.

foto to-do list FE

5 najpomembnejših opravil pred začetkom novega študijskega leta

Novo študijsko leto se že hitro bliža. Da boš pripravljen/-a na novo uspešno študijsko leto, smo pripravili seznam najpomembnejših opravil, ki jih lahko urediš še pred samim začetkom.

Atlantic_Grupa

Enoletna praksa v podjetju Atlantic Grupa

Podjetje Atlantic Grupa d.d. diplomantom nudi opravljanje prakse za časovno obdobje enega leta.