Univerzitetni športni center Leona Štuklja študentom in zaposlenim na Univerzi v Mariboru čez celotno leto ponuja obilo možnosti za ukvarjanje s športom in rekreacijo. Študenti, pozor: od 1. do 31. oktobra bodo aktivnosti za študente brezplačne!

Poskrbimo za zdrav duh v zdravem telesu in ne zanemarimo pomembnosti telesne aktivnosti. V oktobru se imaš možnost brezplačno poskusiti v različnih aktivnostih:

• športno plezanje
  • fitnes
  • različne vodene skupinske vadbe, med katerimi so številni dinamični programi, kot so Shape TNZ, Burn HIIT in Power Justfit, ter nekoliko bolj umirjena vadba Fusion Pilates.

Športno plezanje je na urniku v torek in četrtek med 19. in 22. uro.

Fitnes je odprt od ponedeljka do petka med 8. in 22. uro in v nedeljo med 17. in 22. uro.

Vodena skupinska vadba se izvaja od ponedeljka do četrtka v dveh terminih med 19. in 20. uro in med 20. in 21. uro.

Zagotovo boš med naštetimi aktivnostmi našel nekaj, kar ti ustreza in je odlično zate, zato vabljeni na mesec brezplačnih aktivnosti v UŠC Leona Štuklja!

Več informacij o UŠC Leona Štuklja in o posameznih aktivnostih je na voljo na spletni strani, za dodatne informacije pa so na voljo tudi na naslovu: usc@um.si.