Univerza v Mariboru in program Erasmus+ vam omogočata krajše ali daljše študijske izmenjave na kateri koli izmed številnih partnerskih univerz po Evropi, ki vam omogočajo nepozabne študijske izkušnje v tujini.

Študijske mobilnosti se lahko udeležite na partnerski univerzi v eni izmed:

• držav EU,
  • Islandiji,
  • Norveški,
  • Turčiji,
  • Makedoniji ali
  • Srbiji.

Študij na partnerski instituciji v tujini lahko traja najmanj 3 mesece in največ 12 mesecev. Na razpis je možno prijaviti mobilnosti z namenom študija v tujini, ki bodo izvedene od 1. junija 2019 do najkasneje 30. septembra 2020.

Erasmus izmenjava je polna dogodivščin in novih znanj, spoznavanja novih kultur in nepozabnih spominov. Opogumi se in se prijavi na nepozabno študijsko izkušnjo!

Seznam institucij in več o prijavnem postopku najdete v razpisu za sofinanciranje mobilnosti študentov z namenom študija v tujini v programu Erasmus + za študij v študijskem letu 2019/2020, ki je objavljen tukaj.

ERASMUS+ NI MUS, POMAGA PA