Ti beseda hackathon ne pove kaj dosti? Brez skrbi, za udeležbo ti ni potrebno biti hacker. DragonHack je 24 ur dolg dogodek, kjer s skupino prijateljev gradiš projekt, ki bo navdušil sodnike in partnerje. Z malo kreativnosti in še manj spanja se tako poteguješ za nagrade.

Študentje Univerze v Ljubljani že peto leto zapored prirejajo DragonHack – hackathon, namenjem vsem, ki vas zanima tehnologija. Poleg tekmovanja ima dogodek tudi bogat spremljevalni program, kjer si lahko pridobiš nova znanja, se preizkusiš v mini tekmovanjih in se družiš s predstavniki najuspešnejših IT podjetij.

DragonHack 2019 se bo letos že petič zapored odvijal v prostorih Fakultete za računalništvo in informatiko v soboto, 18. maja, in nedeljo, 19. maja.

Dogodek je povsem brezplačen, vse kar potrebuješ za udeležbo je študentski status in malo sreče, da si pridobiš svojo karto. Naslednje karte bodo na voljo v soboto, 6. aprila, ob 18. uri.

Preizkusi se na največjem študentskem hackathonu Slovenije!

Več informacij na spletni strani in Facebook strani!