Vse od začetka novembra se je 37 športnih ekip iz 11 fakultet potegovalo za naziv najboljših v Collegium nogometni ligi, košarki in ženski ter moški odbojki. Na torkovem finalnem turnirju v UŠC Leona Štuklja smo po napetih bojih naposled dobili prvake Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru.

Na finalnem turnirju Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, ki je potekal v torek, 9. aprila, v sklopu Tedna zdravja, smo po napetih tekmah v odličnem vzdušju podelili odličja in nagrade najboljšim ekipam v posameznih disciplinah – Collegium nogometni ligi, košarki in moški ter ženski odbojki. Hkrati smo nagradili najkoristnejše igralce (MVP) posameznih kategorij in naj strelca v Collegium nogometni ligi. Zagotovo pa so bili tudi navijači iz tribun tisti, ki so z glasnim navijanjem poskrbeli za odlično vzdušje v dvorani UŠC Leona Štuklja.

In najboljše ekipe ter posamezniki letošnje tekmovalne sezone 2018/19 so … (več fotografij v galeriji)

COLLEGIUM NOGOMETNA LIGA

1. mesto: Fakulteta za varnostne vede
2. mesto: Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo