Akademija za gledališče, radio, film in televizijo (AGRFT) in DSR Scenaristi za študente razpisujeta scenaristični natečaj za Grosmanovo nagrado 2019.

Ali v prostem času pišeš scenarije? Napiši scenarij za film ali televizijsko dramo in prejmi 1000 evrov.

Na natečaju lahko sodelujejo študentje slovenskih univerz z izvirnimi scenariji za kratki igrani film ali kratko televizijsko dramo, nagrada za najboljši scenarij znaša kar 1000 evrov. Avtor drugonagrajenega scenarija bo prejel 600 evrov.

Štirje izvodi scenarija morajo biti poslani najkasneje do 4. 12. 2019 na naslov:
UL AGRFT
»Grossmannova nagrada«
Trubarjeva 3
1000 Ljubljana

Natečaj je anonimen, scenariji naj bodo oddani pod šifro. Z isto šifro naj bo označena zaprta kuverta, v kateri naj bodo zapisani podatki o avtorju: ime, priimek, naslov, e-poštni naslov, telefonska številka in potrdilo o vpisu v tekočem študijskem letu.

Vsak študent pa lahko na natečaj prijavi samo en scenarij.

Prejeta dela bo ocenila žirija, sestavljena iz pedagogov in predstavnika študentov UL AGRFT.

Vsi sodelujoči bodo po e-pošti obveščeni o izidu natečaja najkasneje do 31. 12. 2019.

Več informacij najdeš tukaj.