Obveščamo vas, da smo na podlagi priporočil pristojnega ministrstva in NIJZ sprejeli odločitev, da se žal zaradi varnosti vseh udeležencev in hkrati tudi širše skupnosti, Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru v letošnjem študijskem letu 2019/2020 ne bo nadaljevala in se zaključi.

Iz tega sledi, da letos prvaka v posamezni disciplini ne bomo razglasili, saj se zaključni dvoboji ne bodo izvedli. Odločitev nas seveda žalosti, saj so vsi tekmovalci izkazali veliko mero športne navdušenosti, vendar se moramo v teh časih vesti odgovorno, ne le kot posamezniki, temveč tudi kot skupnost.

Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru se bo v študijskem letu 2020/2021, v kolikor bodo razmere to omogočale izvajala po zastavljenem načrtu. O tem vas bomo seveda pravočasno tudi obvestili.

Spodaj si poglejte nekaj utrinkov iz letošnje Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru.