Bliža se poletni čas in s tem bo Brodarsko Društvo Sidro v bližini Maribora ponovno obudilo športne aktivnosti na reki Dravi.

V času med 27. 06. 2020 in 12. 07. 2020 bo BD Sidro za mlajše generacije (osnovna in srednja šola) organiziralo učenje veslanja (kanu, kajak) in jadranja. Pri tem potrebujejo vašo pomoč – namreč iščejo 2 študenta/študentki z znanjem in izkušnjami na področju veslanja in jadranja z zgoraj omenjenimi plovili, ki bi bila/bili pripravljeni učiti mlajše generacije teh veščin na vodi v tem terminu. V zameno za svoj čas in trud pa študente/študentke seveda čaka pošteno plačilo.

Rok za prijavo je PONEDELJEK, 22. 06. do 18.ure.

Zainteresirani se lahko javijo na e-pošto: info@bdsidro.si. Sporočilo naj vsebuje:

• Ime in priimek, starost, letnik študija in fakulteto ter telefonsko številko,
  • kratek opis svojih izkušenj na področju veslanja in/ali jadranja (absolutni pogoj),
  • morebitne izkušnje z učenjem teh veščin na vodi (ni pogoj),
  • morebitna dodatna vprašanja.

Več informacij o BD Sidro si lahko preberete na spletni strani: https://www.bdsidro.si.