Oddelek za mednarodno sodelovanje Univerze v Mariboru pripravlja promocijska filma, s katerimi želimo nagovoriti tuje študente k vpisu na Univerzo v Mariboru.

Da izpostavimo ključne točke, s katerimi se študent pri nas sreča, bosta filma posneta na nekaterih članicah Univerze v Mariboru in na različnih lokacijah mesta Maribor.

Prvi del snemanja bo potekal v ponedeljek, 29. junija in v torek, 30. junija 2020.

Za snemanje potrebujemo večje število statistov / študentov. Zato se na vas obračamo s prošnjo po zagotovitvi študentov, ki bi sodelovali pri snemanju prvega dela filma.

Zainteresirani študentje se na snemanje prijavijo preko obrazca na tej povezavi, najkasneje do ponedeljka, 29. junija 2020 do 8. ure zjutraj.

O točnem terminu in lokaciji bomo študente kontaktirali po njihovi prijavi.