Univerza v Lodžu vabi študente Univerze v Mariboru na poletno šolo GGULIVRR – Lodž 2020, v okviru katere bo potekalo študentsko tekmovanje v izdelovanju računalniških igric (aplikacij). Poletna šola bo letos potekala med 5. in 16. oktobrom 2020 preko spleta.

Prijavite se lahko študenti vseh študijskih smeri, saj gre za multidisciplinarno poletno šolo.

cropped-ggulivrr-logo.png

Udeležba je brezplačna, prijave pa zbiramo do nedelje, 20. septembra 2020 na tej povezavi.

V primeru večjega števila prijav, kot je prostih mest, bo organizator naredil selekcijo med prijavljenimi študenti, zato boste v tem primeru pozvani, da nam pošljete svoj življenjepis.

Za vsa morebitna vprašanja v zvezi s poletnimi šolami smo vam na voljo na e-naslovu: summerschool@um.si.