Študentski svet Univerze v Mariboru organizira športno tekmovanje, kjer se bodo pomerili študenti iz različnih univerz v Sloveniji.

Meduniverzitetno tekmovanje je priložnost za študente, da se spopadejo v različnih športnih disciplinah in se povežejo s študenti drugih univerz. Tekmovanje je priložnost za druženje, mreženje in krepitev prijateljstev med študenti. Izvedlo se bo 30. 11. 2023.

Študentski svet UM tekmovanje organizira prvič, upamo pa, da bo to postalo stalnica. Meduniverzitetno športno tekmovanje se bo odvijalo v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja, Koroška cesta 130, 2000 Maribor in bo vključevalo več športnih disciplin, med katerimi bodo nogomet, košarka, odbojka (moški in ženske).

ČASOVNICA TEKEM

10.00    košarka                        Univerza v Novi Gorici: Univerza v Mariboru

11.00    odbojka moški              Univerza v Mariboru : Univerza v Novem mestu

12.00    odbojka moški              Univerza na Primorskem : Univerza v Mariboru

13.00    odbojka moški              Univerza v Novem mestu : Univerza na Primorskem

14.00 odbojka ženske                Univerza v Novi Gorici : Univerza v Mariboru

15.00 odbojka ženske               Univerza v Mariboru : Univerza na Primorskem

16.00 odbojka ženske                Univerza na Primorskem : Univerza v Novi Gorici

17.00 nogomet             Univerza v Novi Gorici : Univerza v Mariboru

18.00 nogomet             Univerza na Primorskem : Univerza v Novi Gorici

19.00 nogomet             Univerza v Mariboru : Univerza na Primorskem

20.00                        Razglasitev najboljših ekip ter podelitev pokalov

Vstop na tekmovanje je prost. Ne zamudi priložnosti biti del športne zgodbe Meduniverzitetnega športnega tekmovanja 2023. Pridi in podpri svojo univerzo, obljubljamo nepozaben dan poln športne strasti! Vidimo se na tribunah!