Vsi študenti in diplomanti Univerze v Mariboru, pozor! V sredo, 17. aprila 2024, se bo v Hotelu Maribor odvijal vrhunec letošnjega kariernega dogajanja – 11. karierna tržnica UM.

• Kdaj: sreda, 17. april 2024, ob 11:00
  • Traja: 11:00 – 14:30
  • Kje: Hotel Maribor, Glavni trg 8, 2000 Maribor
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

11. karierna tržnica UM se zaključi s TOP dogodkom v sredo, 17. aprila 2024, v Hotelu Maribor. Izkoristite priložnosti za mreženje, pridobivanje informacij in karierni razvoj. Več o programu in prijave najdete s klikom na povezavo dogodka.

Program TOP dogodka:

• 11:00-12:30  KARIERNI DIALOG: razprava na temo umetne inteligence in njenega vpliva na delovna mesta danes in v prihodnosti.
  • 13:00-14:30  KARIERNI BRUNCH: možnost, da se ob dobri hrani in v odličnem vzdušju povežete z izbranim potencialnim delodajalcem, spoznate njegovo ponudbo in poklepetate o možnostih sodelovanja.

Vljudno vabljeni – izkoristite priložnosti, ki vam jih celotni dogodek ponuja.

11. karierna tržnica UM je letni dogodek, namenjen spodbujanju mreženja študentov in diplomantov UM ter ostalih mladih na trgu dela s potencialnimi delodajalci. Organizatorja 11. karierne tržnice UM sta Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj.

Več o karierni tržnici lahko preberete na povezavi: 11. Karierna tržnica.