Prorektorica za študentska vprašanja Univerze v Mariboru je dne 22. julija 2024 izdala Sklep o razpisu nadomestnih volitev v Študentski svet Univerze v Mariboru, zaradi prostih mest člana/namestnika člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru, in sicer iz članic:

• Fakultete za turizem UM, za člana in namestnika člana;
  • Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede UM, za namestnika člana;
  • Študentskih domov Univerze v Mariboru, za namestnika člana.

Kandidacijski postopek za člane ter namestnike članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru se je pričel z dnem objave sklepa in se zaključil dne 2. septembra 2024 ob 10. uri.

Volitve za člane ter namestnike članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru se izvedejo v času od 16. septembra 2024 do 27. septembra 2024 do 12. ure, na sejah zgoraj zapisanih študentskih svetov Univerze v Mariboru.

Izvoljeni so bili člani, ki jih lahko najdete v poročilih, ki so v prilogi spodaj.

Priloga:

Sklep o razpisu nadomestnih volitev ŠS UM 22-7-2024