V začetku marca so se zaradi koronavirusne bolezni COVID-19 študijske obveznosti, ki zajemajo neposreden stik s profesorji in ostalimi študenti, preoblikovale v izvajanje na daljavo (tj. preko Moodle UM, Microsoft Teams ipd.).

V projektni skupini INOVUP so pripravili kratek vprašalnik za študente o izvajanju pedagoškega procesa na daljavo.

Vljudno prosimo, da v zvezi izvajanjem pedagoškega procesa na daljavo anonimno odgovorite na nekaj vprašanj. Reševanje vam bo vzelo 3 minute.

Povezava do vprašalnika najdete tukaj.

Namen projekta Inovativno učenje in poučevanje za kakovostne kariere diplomantov in odlično visoko šolstvo je izboljševati kakovost visokošolskega izobraževanja z uvedbo prožnejših, sodobnih oblik učenja in poučevanja. INOVUP projekt s svojimi aktivnostmi prispeva k boljši pedagoški usposobljenosti visokošolskih učiteljev in sodelavcev.