V četrtek, 14. novembra 2019 ob 9. uri, bo v Kongresnem centru Brdo pri Kranju potekala mednarodna konferenca CIDREE 2019 – Student voice in education.

Konferenca bo posvečena glasu učenca, ki ga bodo osvetlili z različnih vidikov. Na konferenco je kot plenarna predavateljica povabljena prof. dr. Louise Hayward z Univerze v Glasgowu ter dr. Boris Jokić iz Inštituta za družbene raziskave iz Zagreba.

Konference se bodo kot gostje udeležili tudi predstavniki 17 evropskih držav. Ob tej priliki bo izšel še letni zbornik CIDREE Yearbook 2019 – Student Voice in Education. Avtorji zbornika bodo v obliki interaktivnih delavnic predstavili svoje poglede in aktualno problematiko v svojih državah.

Program Konference CIDREE 2019, ki bo potekala v angleškem je na voljo tukaj, prijave so mogoče na tej povezavi.