V torek, 12. novembra, so potekale neposredne in tajne volitve v študentske svete fakultet in v Študentski svet stanovalcev Študentskih domov Univerze v Mariboru. Izkoristili ste svoj glas in izvolili predstavnike letnika na svojih fakultetah ter predstavnike študentskih domov!

Prvi krog volitev v študentske svete članic je potekal 12. 11. 2019. Drugi krog volitev je bil izveden 14. 11. 2019.

Objavljamo seznam izvoljenih kadidatov.

V prihodnje pa želimo, da se nam pridružiš tudi ti! Kot član študentskega sveta fakultete se zavzemaš za pravice študentov, sodeluješ v organih fakultete, organiziraš obštudijske aktivnosti za študente, ki jim popestrijo vsakdan in ocenjuješ pedagoško usposobljenost visokošolskih delavcev na fakulteti. Na podlagi svojih izkušenj lahko svetuješ in pomagaš drugim v zagati, v kateri se morda znajdejo študenti ter jim s tem olajšaš študij.

Člani študentskega sveta stanovalcev Študentskih domov Univerze v Mariboru pa skrbijo za pravice stanovalcev študentskih domov, sodelujejo v organih študentskih domov in organizirajo obštudijske aktivnosti za stanovalce.

Vsem izvoljenim kandidatom čestitamo in jim želimo čimvečjo delovno vnemo pri opravljanju njihove funkcije.