Si tudi ti želiš dvigniti svoj nivo znanja digitalne pismenosti hkrati pa povečati svoje možnosti (boljše) zaposljivosti? Potem je dogodek Študentskega sveta Univerze v Mariboru idealen zate!

Študentski svet UM organizira brezplačni dogodek Tečaji različne programske opreme, ki je namenjen vsem študentom Univerze v Mariboru.

Projekt sestavljajo tri delavnice učenja različnih programskih oprem, ki jih izvajajo zunanji izvajalci na daljavo, z uporabo orodja MS Teams.

Tematsko je projekt razdeljen na več področij, ki so zanimiva za vse študente Univerze v Mariboru – prva bo zajemala učenje Excela, druga učenje programa SPSS, tretja pa programskega okolja Lightroom.

Izvajanje je predvideno v treh zaporednih torkih v mesecu novembru. Delavnice se bodo izvajale ob 17.uri.

Časovna izvedba tečajev: Excel, Lightroom – 120min, SPSS – 180min.

Koda za pridružitev na MS Teams:

• Delavnica SPSS: zc410c3
  • Delavnica Excel: 7hkpwpg
  • Delavnica Lightroom: 4anccns

Udeležba na tečajih je BREZPLAČNA, vendar je potrebna prijava na obrazcu . Število mest je omejeno!

PRIJAVE SO ZAPRTE!

Vabljeni.