Obveščamo vas, da so v okviru Inovacijskega sklada za študente/-ke Univerze v Mariboru na voljo finančna sredstva za razvoj predlaganih rešitev/prototipov. Na ta način imate priložnost drugačnega, inovativnega in kreativnega pridobivanja praktičnih izkušenj že v času študija – preko samostojnega vključevanja v nove oziroma obstoječe razvojno-raziskovalno-inovacijske procese.

Vrednost finančnih sredstev Univerze v Mariboru za financiranje materialnih stroškov in stroškov dela študentov po tem obvestilu je 8.000,00 EUR, pri čemer bo vsaka izbrana prijava prejela največ 2.000,00 EUR.

Prijave sprejemamo do vključno ponedeljka, 14. 12. 2020, na tej povezaviPredlagana rešitev, navedena v prijavi, mora biti zaključena do 30. 6. 2021.

QR povezava do obrazca za prijave:

ql razos ini.png

Več informacij glede načina financiranja in ocenjevanja je objavljenih v razpisu.

Za dodatne informacije in pomoč smo vam z veseljem na voljo na e-naslovih tto@um.si oziroma peter.alesnik@um.si.

Vabljeni k prijavi!