Izdan je bil sklep o razpisu nadomestnih volitev v Študentski svet Univerze v Mariboru. Nadomestne volitve za člane ŠSUM potekajo za:

• člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za logistiko UM.
  • člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za varnostne vede UM.
  • člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za naravoslovje in matematiko UM.
  • člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za organizacijske vede UM.
  • namestnika člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM.
  • namestnika člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede UM.
  • namestnika člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru naslednjih članic UM:
    • Fakultete za organizacijske vede UM.

Za člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru in namestnika člana Študentskega sveta Univerze lahko kandidira vsak študent posamezne članice, ki ima status študenta Univerze v Mariboru.

Posamezen kandidat vloži svojo kandidaturo preko spletnega obrazca, ki je dostopen na tej POVEZAVI.

Obvezna priloga tega obrazca je kandidatovo potrdilo o vpisu za študijsko leto 2020/2021, ki ga bo naložil preko spletnega obrazca. Dostop do obrazca bo mogoč po predhodni prijavi z osebno digitalno identiteto Univerze v Mariboru.

Kandidature je potrebno oddati z uporabo kandidatove osebne digitalne identitete Univerze v Mariboru (@student.um.si) najkasneje do konca kandidacijskega postopka, to je do dne 2. 2. 2021 do 12. ure. Po izteku roka se bo spletni obrazec zaklenil in oddaja ne bo več možna.

Študentski sveti članic se sestanejo ali izvedejo sejo na daljavo ter s tajnim glasovanjem izvolijo člana oz. namestnika člana Študentskega sveta UM, v času od 18. 2. 2021 do 25. 2. 2021, do 13. ure.

V kolikor seja na daljavo poteka v okolju MS Teams, predsednik študentskega sveta deli članom študentskega sveta članice povezavo do anonimne glasovnice preko spletnega portala SimplyVoting.

Izvoljen je kandidat, ki prejme večino glasov vseh članov študentskega sveta članice.

Priloge:

Sklep o razpisu nadomestnih volitev, z dne 22 1. 2021

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FVV

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FOV

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FNM

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FL

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FKBV

Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur FGPA

Poročilo o izvoljenih kandidatih FVV

Poročilo o izvoljenih kandidatih FOV