Spoštovana študentka/študent! Na Univerzi v Mariboru želimo čim bolj celostno prepoznati dogajanje in izkušnje v času študija na daljavo v izrednih razmerah v študijskem letu 2020/21. Zaradi negotovosti izrednih razmer v prihodnosti želimo prepoznati najpogostejše izzive, s katerimi ste se študenti soočali, da bi lahko na podlagi tega uvedli sistemske spremembe in novosti, ki so potrebne za izboljšanje stanja.

Le z vašo pomočjo in na podlagi vaših izkušenj lahko predlagamo spremembe, zato vas vljudno prosimo za posredovanje povratnih informacij.

Vabimo vas, da izpolnite vprašalnik. Za izpolnjevanje boste potrebovali zgolj 10 minut časa. Vprašalnik je anonimen. Prosimo, zapišite vse, kar bi želeli, da bi bilo slišano. Zaradi pomembnosti tematike vas vljudno prosimo, da k izpolnjevanju vprašalnika pristopite odgovorno in kritično.

Povezava do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/24565

Vaš odgovor je dragocen in ne bo preslišan, zato vas vabimo, da skupaj uredimo študijski proces na UM.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!
Oddelek za izobraževanje in študij Univerze v Mariboru