Si ambiciozen, kreativen, odgovoren in samoiniciativen? Imaš polno glavo idej, ki bi jih želel deliti z ostalimi ter s tem pripomoči k še boljšemu položaju študentov na UM? Če želiš popestriti svoje študentsko življenje, te vabimo, da postaneš del prijetne ekipe študentov, ki bo odprta za tvoja mnenja in ideje.

V kolikor si se prepoznal v zgornjem opisu in bi želel aktivneje sodelovati v razvoju naše Univerze ter pustiti svoj pečat te vabimo, da postaneš del študentske ekipe Univerze v Mariboru. Iščemo vodje projektov, pisce člankov, fotografe, oblikovalce, moderatorje podcastov itd. Na kratko, dobrodošli ste vsi ambiciozni in kreativni, ki vam delo v timu ni tuje.

Če te zanima sodelovanje pošlji motivacijsko pismo in vpisni list na e-naslov: nina.kotnik@student.um.si.

Domen Robič: »Delo v študentski pisarni je ena najboljših izkušenj, ki sem jih doživel kot študent. Ne le, da sem se naučil različnih veščin, ki mi bodo pomagale tudi na nadaljnji karierni poti, temveč sem spoznal prijatelje, ki bodo ostali tudi po končanem delu v študentski pisarni.«

Asja Lešnik: »Sodelovanje s študentsko pisarno mi je ponudilo ogromno novega znanja, saj sem bila na področju promocije in pisanja člankov pred tem še precej neizkušena. S pozitivno in energično ekipo študentske pisarne sem zelo zadovoljna, saj so vedno dosegljivi in pripravljeni priskočiti na pomoč.«