V ponedeljek, 21. februarja, se pričenja nov semester. Za večino fakultet to pomeni ponovno srečanje v živo, nekatere pa bodo nadaljevale z obveznostmi na daljavo.

V ponedeljek, 21. februarja, se študenti Univerze v Mariboru vračamo na fakultete po končanem zimskem izpitnem obdobju. Upamo, da je bilo izpitno obdobje za vse čim manj stresno in seveda kar najbolj uspešno!

Če pa ti je ostal kakšen izpit in iščeš ideje, kako se bolje pripraviti in naučiti za naslednji rok ali za prihajajoče kolokvije, pa si lahko prebereš članke o motivaciji med izpitnim obdobjem, ustvarjanjem študijskega tedenskega koledarja ter o različnih tehnikah učenja, ki jih najdeš tukaj, na spletni strani Študentskega sveta Univerze v Mariboru.

Sedaj nas od zaključka študijskega leta loči še nekaj mesecev trdega dela in obilice učenja. Študentski svet Univerze v Mariboru ti želi uspešen začetek semestra in veliko pozitivne energije na poti pridobivanja novih znanj!