V UŠC Leona Štuklja bodo v naslednjem tednu potekali polfinalni boji Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru 2021/2022 v nogometu, košarki in odbojki.

Zaključil se je redni del Univerzitetne športne lige, ki so ji sledili izločilni boji za napredovanje v polfinale. V rednem delu so se pomerile fakultete UM v treh športnih disciplinah, in sicer odbojki, košarki ter nogometu. Najboljše ekipe pa so se pomerile v izločilnih bojih, kjer smo dobili tekmece, ki bodo tekmovanje nadaljevali v polfinalu.

V nogometni ligi so se v polfinalu pomerile ekipe naslednjih fakultet, in sicer:

• FS in PEF
  • EPF in PF

V finalu se bosta za 1. mesto pomerili ekipi FS in PF, za 3. mesto pa PEF in EPF.

V košarkaški ligi so se v polfinalu pomerile ekipe fakultet:

• FS in FKKT
  • MF in FE

V finalu se bosta za 1. mesto pomerili ekipi MF in FKKT, za 3. mesto pa FS in FE.

29. marca 2022 se bodo v ženski odbojkarski ligi v polfinalnih bojih pomerile ekipe fakultet:

• Ob 19.00 – PF in PEF
  • Ob 19.00 – FERI in MF

Na enak dan, 29. marca 2022, pa se bodo v moški odbojkarski ligi v polfinalnih bojih pomerile ekipe fakultet:

• Ob 19.00 – FGPA in FS
  • Ob 19.00 – FERI in FE

Pridite in spodbujajte ekipe svoje fakultete v polfinalnih bojih ter si oglejte tudi finale tekme Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru 2021/2022! Razpored tekem bomo objavili naknadno.

REZERVIRAJ SI DATUM 5. 4. 2022!!!
Glavni dogodek, finale UŠL za prvaka UM 2021/22, se bo odvil 5. 4. 2022, v UŠC Leona Štuklja.