Dragi bruci, pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij v življenju – študijska leta. Izjemno smo veseli, da ste se odločili za študij na Univerzi v Mariboru. Če si že postavljate vprašanja o tem, kako bo potekal vaš študij, kje boste našli študijsko gradivo, kje boste najlažje našli bodoče profesorje, tutorje študente, referat, rektorat, vam lahko pomaga, da se pridružite dogodkom, ki bodo potekali v okviru Uvajalnega tedna Univerze v Mariboru od ponedeljka, 26. septembra 2022, do petka, 30. septembra 2022. Celoten program uvajalnega tedna si lahko ogledate v nadaljevanju.

DRAGA BRUCKA, DRAGI BRUC, POZOR! PRIDI NA UVAJALNI TEDEN UNIVERZE V MARIBORU.

📅 Kdaj?

Od ponedeljka, 26. 9. 2022, do petka, 30. 9. 2022.

🚩 Kje?

Na različnih lokacijah Univerze v Mariboru, ki jih najdete v programu in preko spleta.

👉 Čemu?

Za čim hitrejši in uspešnejši začetek študija z radovednim, ustvarjalnim in inovativnim spoznavanjem vsega novega – seveda s končnim ciljem, da uspešno zaključite študij in suvereno vstopite na trg dela.

­———————————————-

👌 Obvezno?

Zelo priporočljivo, zato pridite.

💙 Dobrodošli!​​

Program Uvajalni teden UM za študijsko leto 2022/23