Študenti Univerze v Mariboru imate v času študija na voljo številne možnosti študentske izmenjave v okviru programa Erasmus+. Ker želijo ugotoviti kako ste seznanjeni z možnostmi študentske izmenjave in hkrati kateri dejavniki vplivajo na vašo odločitev o odhodu na izmenjavo, v Službi za mednarodno sodelovanje Univerze v Mariboru tudi letos izvajajo Raziskavo o poznavanju programa Erasmus+ in študentskih izmenjav.

Zbrani podatki jim bodo služili kot pomemben vir informacij za naše nadaljnje delo v smeri, da vam programe študentskih izmenjav še bolj približamo in vašo odločitev čimbolj olajšamo.

Zato vas prosimo, da izpolnite vprašalnik, ki se nahaja na tej povezavi. Izpolnjevanje vam bo vzelo približno 3 minute.

Splača se sodelovati! Med vsemi, ki boste izpolnili vprašalnik, bodo izžrebali 50 nagrajencev, ki bodo prejeli finančno nagrado v vrednosti 25 evrov.

V nagradni igri sodelujete vsi, ki izpolnite vprašalnik do vključno petka, 29. marca 2024.